Canım Anne

2017 Bebek Örgü Modelleri

Kış aylarında bebeklerimizi soğuktan korumak için yün bereler, atkılar, kazaklar, yelek,hırka,patik ve örgü battaniyeler ile sararız. Bebekler için en çok kullanılan örgü giysiler arasında patik, hırka ve yelek gelir. 2017 en yeni bebek örgü modelleri arasında renkli, değişik motifli yelekler yer almakta. Bebekler için yelek vazgeçilmez giysiler arasında gelir.

El emeği ile yapılan örgü patikler, hırkalar ve kazaklar yine çok rağbet görmekte bu yılda. İstediğimiz renklerde öreceğimiz yeni model hırkalar ve değişik model yelekler ile bebeklerimizi soğuktan koruyabiliriz. 2017 en yeni bebek örgü modelleri içinde yün örgü battaniyeler de oldukça moda. Tığ ile yapılan ya da şiş ile örülmüş değişik renk ve desendeki battaniyeler çok da kullanışlı.

2017 en yeni bebek örgü  modelleri içinde yer alan  hırka&kazak kombinleri, atkı, eldiven ve el örgüsü bere takımları ile hırka bere takımları bebekler için hem kullanışlı hem de soğuktan korunmaları açısından önemli. Yün giysiler hem sağlıklı hem de ucuz maliyetli. Kız bebekler için örgü yün elbiseler bu yıl çok moda. Tığ ile kenarları süslenen yün elbiseler ya da tığ ile yapılmış elbiseler çok sevimli.

Renk renk ve çeşit çeşit yün patikler yine 2017 en yeni bebek örgü modelleri arasında başta geliyor. Kış aylarında en çok tercih edilen yün giysilerin başında yelek ve hırka geliyor. Bebekler için evde el işi ile çeşitli giysiler yapabiliriz. Değişik renkte ipliklerle evlerimizde bebeklerimiz için farklı örgü modelleri yapabiliriz. İstediğimiz renk ve motifte yün giysiler örerek hem vakit geçirmiş oluruz, hem de aile bütçemize katkı sağlamış oluruz. Örgü bebek giysileri yapmak zevkli bir uğraş olacaktır. Tek yapmamız gereken ne öreceğimize karar vermek malzemelerimizi temin etmek ve başlamak olacaktır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın