Canım Anne

2018 El Örgüsü Bluz Modelleri

2018 El Örgüsü Bluz Modelleri

2018 El Örgüsü Bluz Modelleri

Bayanların kombinelerine renk katan ve yaz, kış, bahar aylarında dört mevsim kullandıkları parçalardan biri olan bluzların hazır olarak alınabilecek olan modelleri olduğu gibi el örgüsü, el emeği verilerek yapılan bluz modelleri de bulunmaktadır. Eskiden günümüze kadar gelene kadar bluz modelleri sürekli bir değişkenlik göstermektedir. Değişen moda akımlarına, renk trendlerine uygun olarak her geçtiğimiz yıl yeni bluz modelleri ortaya çıkmaktadır. Eski ve yenin birleşip bütünleşmesi ile beraber ortaya oldukça şık ve farklı bluz modelleri çıkmaktadır.

   El örgüsü bluz modelleri arasında ince dantel iplikleri kullanılarak yapılan yazlık bluzlar olduğu gibi kalın kışlık iplikler kullanılarak yapılan kışlık bluz modelleri de bulunmaktadır. Örmüş olduğunuz bluzların kaliteli bir görünümde olmasını istiyorsanız, tüylenme yapmamasını istiyorsanız mutlaka kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmelisiniz.

El örgüsü bluz örnekleri arasında tek renk iplik kullanılarak yapılan modeller olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı örneklerde bulunmaktadır. Aynı zamanda sakallı, simli iplik gibi farklı ip türlerini kullanarak da el örgüsü bluz yapabilirsiniz. El örgüsü bluzların şiş örgüsü ile yapılanları olduğu gibi aynı zamanda tığ işi örgü ile yapılan modelleri de bulunmaktadır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz. En yeni bluz modelleri için sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın