3 Farklı puf çiçek yapılışı

3 Farklı puf çiçek yapılışı

3 Farklı puf çiçek yapılışı

Puf çiçek yapılışı süsleme tekniği olarak bir çok örgü modelinde kullana bilirsiniz. 3 Farklı çiçek tekniği bir video anlatım içerisindedir. İstediğiniz tığ işi modellerinde ve örgü modellerinde uygulaya bilirsiniz. Puf çiçekleri patik süslemesinde, battaniye, saç bantlarında, yelek, hırka ve bere gibi geniş örgü modellerinde kullanabilirsiniz.

Tığ işi çiçek yapılışı nasıl diye arayan arkadaşlarımız için üç farklı çiçek detayını tek video anlatımla sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Yeni öğrenmek isteyen veya öğrenmeye çalışan arkadaşlarımız için oldukça faydalı bir video anlatım olduğunu düşünüyoruz. Farklı video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

3 Farklı puf çiçek yapılışı

Puf çiçek yapılışı süsleme tekniği motif yapımı

Lif ipi kullanılmıştır.

İstediğiniz ipi değerlendire bilirsiniz.

Elinize ve ip kalın ve ince oluşuna göre tığ seçebilirsiniz.

Modellerin anlatımı için videomuzu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapacak olan herkese çok kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Tığ işi, puf çiçek, süsleme tekniği hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

3 Farklı puf çiçek yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel video için çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ