3 Yapraklı İğne Oyası Yapımı

Havlu ve yastık kenarlarında kullanabileceğiniz 3 yapraklı iğne oyası yapımının videolu anlatımını ve aşamalarını sizler için hazırladık. İğne oyası yapraklı çiçek modeli tüm detaylarını sizler ile paylaştık yapraklı yazmaya iğne oyası modelleri gibi konuları arayanlar içi yapraklı kirpikli iğne oyası yapımı detaylıca anlattık alt yapraklı iğne oyası modelleri çeyizlik veya satış amaçlı düşünenler için iğne oyası yaprak çeşitleri konusunda da bakabilirsiniz. 2019 iğne oyası modelleri sinek kanadı iğne oyası modelleri en şahane iğne oyaları.

Çeyizinize koyacağınız havluların kenarı için iğne oyası modeli arıyorsanız 3 yapraklı iğne oyası modelini kullanabilirsiniz. Ayrıca evinizde misafirlere vermek amacıyla da bu modeli havlunuzun kenarına işleyebilirsiniz. Ayrıca küçük havlulara işleyip hediyelik olarak ta birilerine verebilirsiniz.

3 Yapraklı İğne Oyası Yapımı Videolu Anlatım

3 Yapraklı İğne Oyası Yapımı Aşamaları

  • İlk olarak havlunun tüm kenarını zürafa ile doldurun.
  • Daha sonra yan yana havluların üzerinde düğümler atarak ilk sıradaki zürafayı bitirin.
  • Modeli kurmak için havlunun sol tarafına geçin. İlk zürafayı yapın. Bundan sonra zürafaların üzerinde ilerleyeceksiniz.
  • Her bir zürafayı iyice sıkı bir hale getirin. Hemen geri dönüp ilk zürafanın üzerine  tane 3 tane yaprak yapın.
  • Yaprakları yaparken dikkatli yapmaya özen gösterin. Bu şekilde daha güzel bir görünüm ortaya çıkacaktır.
  • Son yaptığınız yaprağa geçiş yapıp düğüm yapıp bir sonraki yaprağa geçiş yapın.
  • Bu şekilde yaprakları yapın daha sonra her birinin arasında 2 boşluk bırakıp diğer zürafaya geçin. Tüm sırayı aynı şekilde bitirin.
  • Eğer aralıklı bir model isterseniz aralarda boş zürafa bırakabilirsiniz. Sık olması için ise bir zürafa boşluk bırakmanız yeterlidir.
  • 3 yaprak üzerine 3 yaprak yaparak ilerleyin. Bu şekilde modelimiz ortaya çıkacaktır. Arada mutlaka boşluk bırakmaya özen gösterin. Aksi takdirde model üst üste binecektir.

canimannetv youtube kanalımız takip etmeyi ve videoyu paylaşıp bize destek olmayı unutmayın. Aşağıdan 3 yapraklı iğne oyası yapımının videolu anlatımını bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ