4 Parça kare lif modeli yapılışı

4 Parça kare lif modeli yapılışı dört parçadan oluşan harika kare lif yapılışı sizlerin beğenisini eklemektedir.

Kare lif modelleri en çok sevilen ve tercih edilen lif modelleri arasında yer almaktadır. Yapılışı 4 parçadan oluşan çizgiler oluşturulan görselliği ile hoş görüntüsü sizlerin ilgisini çekmeye aday olacaktır.

Lif modelleri hanımlarımızın en gözdesi el işleri arasında yer almaktadır. Bir çok arkadaşımıza iş olmaktadır. Lif yapıp satışa sunan hanımlarımız kendileri için en iyi yaptığı iş diyebiliriz. Tüm emekçi ev hanımlarımızı kutluyorum.

Lif örnekleri kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça fazla yapılan çeyizler arasında yer almaktadır. Annelerimizin özenle yaptığı veya sipariş verdiği lif modelleri en güzel lif örnekleri canimanne.com sayfasında yer almaktadır. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak lif yapılışlarına ulaşabilirsiniz.

En güzel ve farklı lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle, yapmak isteyen bütün arkadaşlarımıza şimdiden kolaylıklar diliyorum. Hoşçakalın

4 Parça kare lif modeli yapışı

4 Parça kare lif modeli detayları ve yapılışı

Modelde 3 renk lif ipi tercih edilmiştir.

7 Numara tığ kullanıldı.

Modele üst üste 23 fıstık yaparak başlanıyor. Alt fıstık sırası 21 olacak. Kutu tekniğiyle ilk sırayı örüyoruz. Tek sayı üzerinden kuruluyor. 10 fıstık sağından 10 fıstık solundan ayırıp ortadaki tek fıstığın üzerinden kutu tekniğiyle 10 fıstık sıra örülür.

Karşısına gelen kısmında aynı şekilde yapılıp 4 kenar oluşturulur. Köşelerden 10 fıstıkla başlanan model kutu tekniğiyle tek sayıya kadar eksiltmeler le model tamamlanır. Kenar oyası tercihe kalmıştır. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

4 Parça kare lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
blank
4 Parça kare lif modeli

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ