Canım Anne

Bebek ile Baba Arasındaki İlişkisi

Bebek ile Baba Arasındaki İlişkisi

Bebek İle Baba Nasıl Bağı Kurar

 Bebek ve Baba Arasındaki İlişki

 Erkekler baba olacaklarını öğrendikleri de, her şeyi unutuyorlar. Baba olacak olmanın heyecanını fazlasıyla yaşamaktalar. Baba olmak gerçekten çok farklı bir duygu ki bunu ancak baba olan erkekler bilebilir. Babalar ve bebekleri arasında olan ilişki çok farklıdır. Özellikle bebek bir kız olacaksa, bu babalar için çok özel bir durum olmaktadır. Bu gerçekten anlatılmaz bir duygudur. Bebek ile baba nasıl bağı kurar diye düşünenler oluyor. Her şey otomatik olarak gelişmektedir. Hiçbir erkek baba olup olmayacağını bilerek dünyaya gelmiyor. Sonuçta bir baba da, bir bebek olarak ilk başta dünyaya gelmektedir.

bebek-ve-baba

Bir Bebek Bir Baba İçin Ne Anlam İfade Eder

 Bir erkek baba olduğunda veya baba olacağını öğrendiği zaman, onun için yeni bir hayat başlamaktadır. Artık o saniyeden itibaren her şeyi bebeği için düşünmektedir. Bebeğin kız veya erkek olması fark etmeksizin, bir baba olabilmenin duygusunu en güzel şekilde yaşayabilmektedir.

bebekler-ve-babalari

Bebek ile baba nasıl bağı kurar diye düşündüğünüzde, bu zamanla gelişiyor ve bebek dünyaya geldikten sonra, gün geçtikçe bağı daha da güçleniyor ve artıyor. Bir baba artık hem ailesi ama en önemlisi bebeği için yaşamaya başlıyor. Babalık duygusu tarif edilmez bir duygudur, yaşanması gerekmektedir.

bebek

Baba Olmayan Babalığın Ne Olduğunu Anlayabilir Mi

 Her erkek mutlaka baba olmak ister. Özellikle çevresindeki arkadaşları bir bebek veya çocuk sahibi ise ve güzel bir ailesi varsa, mutlaka o duyguyu yaşamak ister.

bab-ile-baba-arasındaki-bag

Arkadaşları ile beraber bebek ile baba nasıl bağı kurar diye sohbet ettiklerinde arkadaşının yaşadığı aynı şeyi yaşamak isteyecektir, çünkü babalık duygusu çok özel ve hassas bir duygudur. O güne kadar gözyaşı dökemeyen erkeklerin, kucağına bebeğini aldığında gözyaşı dökebileceğine şahit olabilmektesiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi