Ahududu hırka modeli yapılışı

Ahududu hırka modeli yapılışı bebek hırka modelleri arayan arkadaşlarımız için harika hırka modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hırka modelimiz görselliği oldukça şık olan uzun süre kullanabileceğiniz hırka modeli olacaktır. Yapılışı detaylı olarak videoda anlatılmıştır.

Bebek hırkaları annelerin en çok tercih ettiği giysiler arasında olmaktadır. Neredeyse dört mevsim kullanımı olmaktadır. Akşam üstü vede sabah saatlerinde dışarıda çok kullanıma ihtiyacı olan kıyafetler arasında hırkalar yer almaktadır. Bu sebepten hırka modelleri örnekleri sıkça aranmaktadır. Bizlerde sizler için en yeni ve güzel hırka modellerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Ahududu modeli gibi bir çok hırka modelini sayfamızda bulabilirsiniz. Kız ve erkek bebekler için tığ işi ve şiş örnekleri farklı modelleri mevcuttur. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Ahududu hırka modeli yapılışı

1,2 Yaş için uygundur.

2,5 Yumak ip kullanılmıştır.

3,5 Numara şiş kullanımı

5 Adet düğme kullanımı

Eni: 30 santim

Boyu: 35 santim

İlk olarak 71 ilmek atarak başlayalım. Haroşa tekniği ile başlıyoruz. İki sıra ördükten sonra ilik açıyoruz. Toplamda beş diş haroşa olana kadar örülmüştür. Roba ayrımı yapılmaktadır. 8 ilmek ilik yerleri olmaktadır. Sonrasında dilimleri ayırıyoruz. Modelin detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bebek hırkaları, bebek hırka modelleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Ahududu hırka modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ