Akordiyon patik modeli yapılışı

Akordiyon patik modeli yapılışı

Akordiyon patik modeli yapılışı oldukça kolay olan görselliği ile ayakta şık duran patik modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Akordiyon patik modeli günlük ve çeyizlik patik modelleri için uygun patik örneğidir. Tığ işi patik modellerini sevenler için sitemizde farklı birçok modeli bulabilirsiniz. Farklı patik şiş örgü patik örneklerini de bulabilirsiniz. Patik modellerinde geniş içeriğimiz mevcuttur.

Akordiyon patik modeli yapılışı

3 Renk ip kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Süslemek için inci tercih edebilirsiniz.

Dikiş iğnesi, makas, ayraç

Yapımı: ilk olarak 27 zincir çekelim, 3 zincir atlayıp 4 cü zincir içine trabzan yapalım. Toplamda 25 trabzan yapalım. İkinci sırada trabzan uygularken arka kısımdan ilmekleri alarak trabzan uygulaması yaparak devam edelim. Toplamda 14 sıra aynı teknik ile devam ediyoruz. Ayraç takıp yer belirliyoruz. Burun kısım çalışmasına devam ediyoruz. 17 Trabzan yapalım kalan 8 ilmeği sık iğne olarak devam edelim, zincir çekip geri dönüp sık iğne uygulayıp ikili trabzan yaparak aynı mantıkla devam ediyoruz. Burun kısmı içinde 30 sıra örüyoruz. Tekrar işaret koyalım yine aynı ikili trabzan yapalım sık iğne olan yerlere de trabzan uyguluyoruz. 14 sıra örelim ve dikiş aşamasına geçelim. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Patik yapımı, tığ işi patik modeli, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarım devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Akordiyon patik modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ