Amigurumi Çilek Yapımı

Amigurumi çilek yapımı tığ işi sevenler için güzel çilek motifleri yapıyoruz. Bir çok örgü modelinde kullanımı olabilecek veya buzdolabı süsü magnet olarak değerlendire bileceğiniz amigurumi çilek modelini video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz.

Amigurumi çilek örgü modellerini biraz daha küçük yaparak yelek yapımında, bere, örgü saç bantlarında, patik modellerinde ponpon olarak uygulaya bilirsiniz.

Buzdolabı magnet içinde çilek modelimiz uygundur. Doğum günlerinde hediyelik olarak uygulaya bilirsiniz. Mutfağınızda dekor olarak masamızın üzerine meyve tabağı hazırlaya bilirsiniz. Örgü modelleri bir çok alanda kullanabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Amigurumi Çilek Yapımı

Amigurumi Çilek Yapımı

Tığ 2.20 mm tercih edilmiştir. Sizler elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yeşil, kırmızı, bebe yünü kullanılmıştır.

Elyaf ve siyah işleme ipi, iğne, makas

Sihirli halk yapıyoruz. 6 zincir çekip sık iğne yapıyoruz. 2 tek sık iğne 1 çift sık iğne yapıyoruz. 3 tek sık iğne 1 çift sık iğne 1 tek sık iğne 1 çift sık iğne 7 kez tekrar ediyoruz. Toplamda 28 sık iğne olmuş oluyor. 3 Sıra bu şekilde artırma yapmadan örelim. Sonrasında eksilterek çilek modelini verip iğne ile dikim işlemi yapıp, siyah iple çekirdek görünümünü verelim. Yeşil ip ile yaprak kısmını yapıyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Amigurumi yapımı, tığ işi, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Amigurumi Çilek Yapımı VİDEO ANLATIM

Şerife gül’ün hobileri kanalına çok teşekkür ediyorum
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ