Canım Anne

Anne Karnında Bebek

Anne Karnında Bebek

Anne Karnında Bebek

 Anne Karnındaki Bebek Dünyaya Hazırlanıyor

 Bir anne karnında bebek dünyaya nasıl hazırlanıyor hiç düşündünüz mü ya da internetten araştırdınız mı? Bir bebek ancak dünyaya geldikten sonra birçok şeyi öğrenmektedir, fakat anne karnındayken onun tek bildiği şey, annesidir. Anne karnında, annesi ile beraber konuşan bir canlı olmaktadır.

hamile-anneler

Bir bebek annesinin ilgisini çekmek için karnındayken tekme atabiliyor, ellerini annesinin karnına uzatabilmektedir. Bunlar gerçekten çok önemli duygulardır. Bir kadın için, anne olabilmek veya anne adayı olmak kadar güzel bir duygu yoktur. Bunu yaşayabilmesi onun için büyük bir lütuf olmaktadır.

anne-karninda-bebek

Anne Karnındaki Bebekle Annenin Konuşması

 Hamile olan anneler, karınları büyümeye başlamadan karındaki bebeğiyle konuşmaya başlarlar. Anne karnında bebek her geçen gün gelişip büyürken, onun için annesinin sesini duymak çok özeldir. Anne ve bebek arasındaki ilişki anne karnındaki zigottan başlamaktadır. Anne karnında gelişen bebeğiyle her gün konuşup onunla aynı zamanda dertleşmektedir. Anneler için bunu yapabilmek olağanüstü bir duygudur, çünkü onun bir parçası olacak. Dokuz ay karnında taşıyarak hayatında birçok olumlu ve olumsuz değişiklikler olabilir, fakat bunların hepsini bebeğini dokuz ay sonra kucağına aldığında unutmaktadır.

anne-karninda-bebek-goruntuleri

Bir Bebek Anne İçin Ne İfade Ediyor

 Anne olmak veya anne adayı olmak kadar bir kadın için güzel ve duygusal bir durum yoktur. Bebek onun için her şeyidir. Bebeği doğmadan önce bile anne her şeyini artık bebeği için adamaktadır. Anne karnında bebek olması bile anne için yetiyor.

bebek

Artık onun bir parçası olacak bir canlı var, bir birey dünyaya gelecek ve bunlar bir anne için çok önemli konulardır. Belki de ancak o zaman annesini daha iyi anlayabilecek bir duruma gelecektir. Anne adayları genellikle çocuklarını doğurana kadar endişeler duyabiliyorlar, fakat bebeğini kucağına aldıktan sonra, her şey gidiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ