Anne Karnındaki Bebekle İletişime Geçin

Anne Karnındaki Bebekle İletişime Geçin

Anne Karnındaki Bebekle İletişime Geçin

 Anne Karnındaki Bir Bebekle Hiç Konuştunuz Mu

 Bir kadın anne adayı olduğunda, karnında daha herhangi bir belirginlik olmaya başlamadan bebekleri ile konuşmaya başlarlar. Annelik duygusu gerçekten bambaşkadır. Sizde anne karnındaki bebekle iletişime geçin ve annelerin neler hissettiğini daha iyi anlayabileceksiniz.

anne-ve-cocuk

Anne olmak gerçekten çok farklı bir şeydir. Anlatılmaz yaşanır diye bir laf vardır ve annelik işte bu söze tam eşit olmaktadır. Annenin karnında olan bir bebekle konuşabilmek, iletişime geçmek veya dertleşebilmek muhteşem bir duygudur. Bunu ancak anneler veya anne adayları anlayabilir derler, fakat anne olmamış kadınlarda bunu anlayabilmektedir.

anne-karnindaki-bebek

Anne Karnındaki Bebekle Dertleşin

 Bebeğiniz sizin için büyük bir değer olacaktır. Hayatınızdaki en önemli varlık bebeğiniz olacaktır. Onu en iyi şekilde yetiştirmek isteyeceksiniz. Bunun için çok fazla çaba sarf edeceksiniz ve belki çokta fazla fedakârlıklar yapacaksınız, fakat bir anne için çocuğundan başka hiçbir şey yoktur.

anne-karninda-bebek

Canından bir candır. Et tırnaktan ayrılmaz misali, gerçekten bu çok özel bir duygudur. Anne karnındaki bebekle iletişime geçin ve bunun ne demek olduğunu anlayabileceksiniz. Kulağınızı anne karnına dayadığınızda, tuhaf ama güzel hisler hissedeceksiniz. Bunun için anne veya anne adayı olmanız gerek yok. Eğer annenizin hamile olduğu çocuk, sizin kardeşiniz ise, sizde annenizin karnındaki bebekle konuşabilirsiniz.

anne

Anneler Bebekleriyle Konuşarak Onu Hazırlamaya Başlar

 Anneler için önemli olan bebeklerinin en iyi şekilde hayata hazırlanmalarıdır. Daha anne karnındayken çok fazla bir şey yapması mümkün değildir, fakat karnındaki bebeği ile konuşarak onu yavaş yavaş gelecek olan hayata hazırlayabiliyor. Bir anne için bebek o kadar değerli ve önemli bir varlık ki, bunu işte anlatmak çok zordur. Yaşamanız ya da bir bebeği kucağınıza almanız lazım. Anne karnındaki bebekle iletişime geçin ve anneler için bebeklerinin ne kadar önemli olduklarını anlayabileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ