Anneme sürpriz mektup lif yapımı

Anneme sürpriz mektup lif yapımı çok amaçlı ve çok şirin bir lif tasarımı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyorum.

Lif modelimizi bir çok yerde kullana bilirsiniz. Hem yüz lifi, sabunluk, takı koymak için, askılık yapıp mutfakta çakmaklık olarak kullanabileceğiniz güzel bir örgü modelidir.

Anneme sürpriz mektup lif modelini doğum günlerinde, veya hediye olarak vermek istediğiniz bir çok arkadaşınız için yapabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Çeyizlik olarak yapılabilecek değişik görselliği ile farklılık olamasını isteyen kızlarımızın çeyizine mektup lif modelimiz oldukça çok yakışacaktır.

Anneme sürpriz mektup lif yapımı

Anneler günü için hazırlanmış bir güzellikle geldik. Bütün Annelerin anneler gününü kutlarım.

Anneme mektup sürpriz lif modelini iki renk beyaz ve pembe ip kullandım süsleme için panç ipi kullanılmıştır.

8 Numara tığ kullanılmıştır. Sizle elinize yatkın tığ tercih edebilirsiniz.

Yıldız tekniği çalışılmıştır.

Anneme mektup sürpriz lif modelini üç parçadan oluşuyor. Arka yüzü üç zincir üstüne üç fıstık örerek başladık altı sıra artırarak ördüm altı sıra da üst üste ördüm. Ön yüzüne altı fıstıkla başlayıp iki sıra ördüm üç üç ayırıp iki ayrı üçgen şeklinde ördüm. Kalp kısmını üç zincir üstüne üç fıstık örerek başladık dört sıra ördüm iki iki ayırıp üst kısmını oval şekli verdim iki tarafı da aynı örerek kalp şeklinde ördüm bitirdim. Panç ipi ile üç parçadan oluşan lif modelini ikişer dolgulu fıstıkla birleşimini yaparak bitirdik. Sizlerinde çok beğeneceği güzel ve şık bir hediyelik modelimizi hazırladım. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız önemlidir.

Anneme sürpriz mektup lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel farklı lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ