Atkı nasıl örülür videolu anlatım

Atkı nasıl örülür videolu anlatım

Atkı nasıl örülür videolu anlatım...Tunus işi bebek atkı modeli kenar uç detayları işlemeli harika atkı modelinin yapılışını video anlatımlı izleyerek kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Atkı modelleri kış mevsiminin çocuklarda olmazsa olmazı olmaktadır. Atkı kullanımı bebek giysilerinin kışlıkları arasında ilk aklımıza gelenlerden olmaktadır. Anneler kış geliyor atkı ve bere modelini araştırıp en güzelini örerek uyumlu renk seçimini tercih ederek mont ve kabanlara renk uyumu sağlayarak çocuklarına giydirmeyi tercih etmektedirler. Sitemizde atkı ve bere modellerine bakarak size hitap eden modelleri uygulayabilirsiniz.

Atkı nasıl örülür videolu anlatım

Tunus İşi Bebek Atkısı Yapımı

100 metre uzunluğunda, istenilen genişlikte yapabilirsiniz. Yapılan modelde 15 santim olarak örülmüştür.

1,5/ 2 yaş uygun olarak örülmüştür.

Orta kalınlıkta bebe ipi tercih edilmiştir

4,5 mm kalınlığında tığ seçimi tercih edilmiştir.

İlk sıra düz yapılıp ikince sırada bir boşluk bir pıtırcık yapılmaktadır. Ve çapraz olarak yapılacak, 5 zincir çekelim bir örelim 5 zincir çekelim ve sırayı bitirelim.

Zincirleri öne çıkararak pıtırcık oluşturalım. Diğer sırada çapraz olarak devam edeceğiz, kenarları boş kalacaktır. Bu şekilde 4, 5 sıra yapacağız.

Daha detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz

Atkı modelleri, örgü modelleri örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Atkı nasıl örülür videolu anlatım VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeyno dedi ki:

    Şapkası nasıl yapılıyor

BİR YORUM YAZ