Ayaklarınızı Sıcacık Tutacak Çorap Patik Modeli

Kullansak da kullanmasak da evimizde muhakkak bir kaç tane patik olur. Bazen çeyizlerimizdeki bazen de dışardan aldığımız patiklerimiz en soğuk havalarda yardımımıza koşar, ayaklarımızı soğuktan korur. Çeyizlerimizin de olmazsa olmaz en önemli parçalarındandır.

canimanne.com ailesi olarak bugüne kadar sizlerle birbirinden güzel patik modelleri paylaştık. Tığ işi veya şiş ile örerek yaptığımız bu patik modellerine bugün bir yenisini daha ekliyoruz.

Hayatım Örgü Youtube Kanalı anlatımı ile sizlerle paylaşacağımız bu model patik çorap şeklinde. Yani hem patik kadar sıcak tutacak, hem de sanki bir tek çorap giymiş gibi rahat edeceksiniz.

Çorap patiğimizi yaparken anlatım videosunda 100g da 170 metre uzunluğa sahip bir ip kullanacağız. İpinizin dokusunu seçerken bu ölçülere yakın ipler seçerseniz ördüğünüz patiği ev botu olarak da kullanabilirsiniz.

Bu modeli ve anlatım videosu için Hayatım Örgü Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bunu ibi anlatımların devamı için videoyu beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın.

Ayrıca lif modellerinden çeyizlik örgülere, bahçe işlerinden yemek tariflerine daha pek çok içerik için sitemize göz atmayı unutmayın. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin.

Ayaklarınızı Sıcacık Tutacak Çorap Patik Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ