Canım Anne

Aydınlık Olmayan Evlerde Dekorasyon Nasıl Olmalıdır?

Aydınlık Olmayan Evlerde Dekorasyon Nasıl Olmalıdır?

Bir evin aydınlık olması çok önemlidir. O evde huzurlu ve zinde kalabilmek için mutlaka aydınlık olmalıdır. Ancak bazı evlerin konumu, bulunduğu kat yada cephesinden dolayı bu pek mümkün olamayabiliyor. Peki, Aydınlık Olmayan Evlerde Dekorasyon Nasıl Olmalıdır? Evinizi daha aydınlık ve ferah nasıl gösterebilirsiniz. Size ziyarete gelen misafir ya da arkadaşlarınızın içlerinin sıkılmasını ne şekilde önleyebilirsiniz?

Aydınlık Olmayan Evlerde Dekorasyon Nasıl Olmalıdır? Sorusunun yanıtlarından biri beyaz yada açık renk duvarlardır. Açık renkli duvarlar odaya derinlik katacak ve daha aydınlık gözükecektir. Aydınlık Olmayan Evlerde Dekorasyon Nasıl Olmalıdır? Sorusunun cevaplarından bir tanesi de; kartonpiyer içine yerleştirilebilecek led ışıklardır.

Son zamanlarda pek çok yerde kullanılmaya başlanan ve oldukça moda olan, zarif ve doğal bir görüntü sunan ledlerin kartonpiyerden taşarak etrafı aydınlatması oldukça modern bir görüntü sağlayacaktır. Trend akıma sizin de eviniz girebilir ve daha aydın bir görüntüye kavuşabilir. Bunun dışında normal aydınlatmalar da kullanıp, odanın derinliğini arttırabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlı.

Kanepe, sehpa pencere önüne yerleştirilir, oturma alanı cam önü olursa daha aydınlık bir alan sağlanır. Kanepelerinizin rengi nötr yada pastel renklerden olmalıdır ki odayı basmasın ve içinizi karartmasın. Geniş aynalar odayı genişletecektir. Hatta duvardan duvara (tabii ki tek bir duvardan bahsediyoruz) ayna döşendiği zaman çok daha derin bir izlenim bırakacaktır. Göz yanılsama oyunları ile Aydınlık Olmayan Evlerde Dekorasyon Nasıl Olmalıdır? ın yanıtlarını bulduk.

Ve son olarak kalın kumaşlı, ağır, büyük desenli perdeler kullanmaktan sakının. Daha hafif, yer kaplamayan, organze olmayan ince görünümlü perdeleri tercih ederseniz eviniz çok daha nefes alabilen, şık bir yaşam alanı haline gelecektir. Aydınlık olmadığı için evinizi değiştirmenize gerek kalmayacaktır.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ