Canım Anne

Badem modeli dantel etek yapımı

Badem modeli dantel etek yapımı

Badem modeli dantel etek yapımı çok beğeneceğiniz bir etek modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı detaylı anlatımlı olan bu güzel eteğimizi farklı renklerde uygulayabilirsiniz. Etek modelimiz genç kızlarımız için harika bir model olduğunu düşünüyoruz.

Tığ işi sevenler için dantel etek modeli şıklığınıza şıklık katacaktır. Bir çok ceket ve tişört ile kullana bilirsiniz. Sizlerde bu tatlı etek modelimizi yapmak isterseniz videomuzu detaylı izleyerek yapabilirsiniz. Yeni anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle HOŞÇAKLAIN..

Badem modeli dantel etek yapımı

Malzemeler: 6 adet alize diva ip
2.20 mm tığ
Makas

Yapılışı: 38 bedene uyumlu olarak çalıştığımız dantel eteğimize kalın bir kemer uygulaması yaparak başlıyoruz. Su taşı olarak 3 sıra çalıştıktan sonra kemerin kenarından zincirlerle yuvalar yaptıktan sonra 11 sıra su taşı örüyoruz ve badem modelini uyguluyoruz. İki kattan oluşan eteğimizi iç tarafından badem modeline basladığımız sıranın önceki sırasından su taşının 11. Sırasından itibaren zincirle yuvalar oluşturarak kuruyoruz. Üst katta uyguladığımız modelin aynısını ikinci katta da uyguluyoruz. Etek boyunu uzatmak isterseniz 3 kat olarak çalışabilirsiniz.

Etek örgü modelleri, dantel etek yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Videoların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Badem modeli dantel etek yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel etek modeli yapılışı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ