Bağcıklı Bebek Patiği Modeli Yapılışı Resimli Anlatım

Bağcıklı Bebek Patiği Modeli Yapılışı Resimli Anlatım

Bağcıklı Bebek Patiği Modeli Yapılışı Resimli Anlatım

Sevgili www.canimanne.com takipçileri Canım Anne TV de 30 adet bebek patik modeli yapılışını anlatmış bulunmaktayız. Bunun dışında yabancı site kaynaklarından da temin ettiğimiz Yeni Bebek Patik Modellerini ve Yapılışını sizler ile paylaşıyoruz.

Bu yazımızda ise sizler ile yepyeni tığ işi bağcıklı bebek patiği yapılışını resimli olarak anlattık.  Bu güzel modeli Canim Anne Ailesi olarak çok beğendik hemen sizler ile paylaşalım dedik. Bu bebek patiğinin adına biz bağcıklı patik modeli diyoruz, aslında bu patiğin modeli converse bebek patiği dir. Biz sizler daha kolay anlayın diye bu şekilde bir başlık vermiş bulunmaktayız. Pembe renkli bağcıklı patikği kız bebekleri için tavsiye ediyoruz. İsteğinize göre pembe ip yerine turkuaz renk kullanıldığında da çok güzel patik ortaya çıkıyor. Bu güzel pembe bağcıklı bebek patiği tış işi olarak yapılmaktadır.

Arkadaşlar resimli olarak aşama aşama nasıl yapıldığını, geçişlerin nasıl olduğu çok rahat bir şekilde anlaşılıyor. Ancak sizlere kolaylık olsun diye sitemizde daha önce yapılışını anlatmış olduğumuz Bebek Convers Patik Yapımı Videolu bir şekilde en alt da link verilecektir.İsteyen arkadaşlar oradan da bakabilirler. Örmek isteyen herkese kolay gelsin.

Bebek Convers Patik Yapımı

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Deneyimli Anne dedi ki:

    Harika olmuş. Annem de oğlums çok ördü. Tığla ayrı güzel oluyor.

BİR YORUM YAZ