Baklava dilimli lif modeli yapılışı

Baklava dilimli lif modeli nasıl yapılır ? Baklava dilimli lif modeli yapılışı video ve resimli anlatımlı olarak sayfamızda sizlerin beğenisini beklemektedir.

Kızlarımızın çeyiz bohçalarını süsleyen lif modelleri farklı örnekleri ile hanımlarımızın beğenisini almaya devam etmektedir. Yapılışları video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Sipariş alan arkadaşlarımız içinde birbirinden güzel lif örneklerimiz mevcuttur linklere tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Baklava dilimli lif modeli yapılışı

Baklava dilimli lif modeli

Malzemeler 3 renk lif ipi

8 Numara tığ, Makas

Yapımı: ilk olarak iki tane tekli baklava dilimi örülür. Sonra uç uca ikili baklava dilimi örülür. Tekli olanları ikili dilimin yanlarına tek fıstıkla eklenerek birleştirilir. Bu tabanın çevresine iki sıra sade renk ile örülür. Üçer fıstık kullanarak iki renk ile üçgen şeklinde ayrı ayrı ikişer sıra örülür. En son kenar oyası örülür. Ve lif biter. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medyada beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Yeni video anlatımlı olan su taşı uzun lif modeli için linke tıklamayı unutmayınız.

Baklava dilimli lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz. (Tasarımı @filizinelifi)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ