Canım Anne

Baklava dilimli uzun lif yapılışı

Baklava dilimli uzun lif yapılışı

Baklava dilimli uzun lif yapılışı çeyizlerin vazgeçilmezi lif modelleriniz için farklı bir örnek düşünüyorsanız baklava dilimli lif modelimizi tercih edebilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımızda video anlatımı izleyerek kolaylık modeli yapabilirsiniz.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içimde şık ve güzel model olduğunu düşünüyoruz. Siparişleriniz için yapabilirsiniz. Farlı lif örnekleri içinde sayfamıza ziyaret edebilir veya linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Baklava dilimli uzun lif yapılışı

Malzeme 3 renk lif ipi Mavi, Beyaz, Yeşil,

Makas

8 Numarası tığ tercihi

Yapımı yıldız tekniğidir.

İlk olarak baklava dilimi zincir üstüne 3 fıstıkla başlanır dört sıra artırılarak örülür. Tekrarında dört sıra geri eksilterek tek fıstığa düşürülüp bitirilir. Tekrar ucuna baklava dilimi örülür bu şekilde üç dilim hallinde örülür. Diğer parça da üç zincir üstüne üç fıstık örerek başlanır aynı teknik ile dört sıra artırılarak örülür. Bir kenarından geri başlangıç noktasına gelip yeniden baklava dilimi yapılır tekrar yarım dilim örülür. İki baklava dilimi olur iki uç kısmına da aynı yarım baklava dilimi örülür. Ardından iki mavi parça ve yeşil parça birbirine beyaz ile eklenir. Etrafına bir sıra beyaz ile tüm etrafı örülür. Tutmaç yerleri 8 fıstık ile örülür ve en son kenarına tek fıstıkla yeşil ile kenar oyası örülür ve baklava dilimli kolay uzun lif modeli biter. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Baklava dilimli uzun lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ