Basit file çanta nasıl yapılır

Basit file çanta nasıl yapılır son günlerin en moda çanta yapılışı file alışveriş çanta yapımı olmaktadır.

Alışveriş çantası olarak hanımlarımız file çanta yapılışlarına göz atmaya başladığını düşünüyorum. Farklı bir kaç modelimiz canimanne.com sayfamızda mevcuttur. Basit file çanta modelimiz sizin aradığınız file çanta yapılışı neden olmasın?

File çanta nasıl yapılır ve hiç yapmamış olan arkadaşlarımız için video anlatımlı olarak kolayca yapabileceğiniz basit file çanta yapılışı farklı renk seçenekleriyle yapabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

File çanta modellerini sadece alışveriş çantası olarak düşünmeyiniz. El işlerinizi veya fazla olan ipleriniz için boyutunu büyüterek kullanışlı bir çanta yapabilirsiniz.

File çanta yapımlarında ip tercihi makrome olarak kullanılmaktadır. Sağlam olması nedeniyle ip tercihi önemlidir. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin iyi günlerde kullanmanız dileğiyle, yeni farklı el işlerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Basit file çanta nasıl yapılır

Basit file çanta modeli detayları ve yapılışı

Alış veriş torba file yapılışı

File yapımında iki adet makrome ip kullanılmıştır.

0 1.2 tığ kullanımı tercih edilmiştir.

Zincir çekip halka yapıp içine 20 tane tırabzan ördüm sırayı kapatıp üstüne her sırada zincir çekerek her sırada 20 halka veya yuva oluşturup bittikçe yeniden yeniden tekrarlayan sıralarla 20 sıra ördüm. Kulplarını yapıp file çanta yapımını bitiriyoruz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle,

Örgü, örgü ve el işleri, file çanta yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz bizler çok mutlu oluruz. Video anlatımlar için beğeniler ve paylaşımlar oldukça önemlidir.

Farklı görselliği ili sizlerin beğenisini alan cüzdan file çanta modeli yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Basit file çanta nasıl yapılır video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel file çanta yapımı için çok teşekkür ediyorum.
blank
Kolay alışveriş çantası yapılışı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ