Canım Anne

Basit kare lif modeli yapılışı

Basit kare lif modeli yapılışı

Basit kare lif modeli yapılışı

Basit kare lif modeli yapılışı yeni kare lif modelleri arayanlar için çok tarz örneğimiz siz değerli takipçilerimizin beğenisinde, lif modelleri kız çeyizlerinin olmazsa olmazlarından. Kolay kare lif modeli yapımı arayanlar içinse şık ve renklerinin uyumu ile sizlerin gönlünüze hitap edecektir.

Lif modelimizde 4 renk tercih edilmiş sizler 2 renkle örebilirsiniz. Farklı renkler sizlerin zevklerine kalmıştır. Kalan iplerinizi değerlendirmek olabilir.

Basit kare lif modelimiz çeyiz için yapılabilecek, kolay lif modelleri arasında yer almaktadır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımları sizlere oldukça fayda sağlayacaktır.

El işleri kış mevsiminin gelmesiyle hanımlarımıza hobi olarak, ve terapi gibi gelmektedir. Bazı evlere aş olmaktadır emekçi hanımlarımızı buradan başarılarını kutluyorum ellerine sağlık diyorum.

Siz değerli takipçilerimiz en yeni tarz ve tasarımlı lif modellerine ulaşmak istiyorsanız canimanne.com sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır ve linkimize tıklayarak daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Yeni güze özel şık modellerde tekrar görüşme dileğiyle şimdiden kolay gelsin.. HOŞÇAKALIN

Basit kare lif modelinin detayları

♦ Opal marka 4 renk tercih edilmiştir.

♦ 6 Numara tığ seçimi

♦ Kutu tekniği çalışılmış

♦ Beyaz iple başlayan, bir kare oluşturulmuş, ardından gri iple devam edilen, beyaz ve gri devam edilen ortaya kare oluşturulmuş, karenin köşelerine iki taraflı üçer fıstık kullanarak le şekli verilmiş, le şeklinin köşelerine ikiye iki kare örülmüş, dört köşesine aynı işlem yapılmış

♦ Kare işlemini yaparken aradaki boşluğa beyaz bir fıstık yaparak renk katılmış, köşelerdeki ikiye iki karenin arda kalan boşlukları beyazla doldurulmuş,

♦ Bir sıra tekrar etrafına dolanılmış, lifi ortalayıp gri renkle üst üste iki kutu örülmüş,

♦ Son olarak grilerin arsından yeşilin üstüne gelen iki köşeyi pembeyle örüp pembenin üstüne gelen yerleri yeşil iple örüp ve gri renkle kenar oyasını yapalım ve bitirelim. Her keze kolay gelsin.

           ⇓

Lif modelleri ve örnekleri yapılışlarını için linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı bizler için esirgemezseniz çok mutlu oluruz.

Kolay kare lif modeli yapılışın video anlatımlı olarak buradan izleyebilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif örneği için çok teşekkür ediyoruz.

Kolay kare lif yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ