Canım Anne

Basit yuvarlak lif yapılışı

Basit yuvarlak lif yapılışı

Basit yuvarlak lif yapılışı

El işlerinin en çok sevilenler arasında lif modelleri yer almaktadır. Farklı tasarımlar geniş örnek seçenekleri ile hanımlarımızın yine en çok yapılan el işleri arasındadır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde en güzel lif modelleri yapılmaktadır. Nişan bohçalarında takım lif modelleri yer almaktadır.

Banyo lif örnekleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde çiçekli yuvarlak lif modeli oldukça güzel olacağını düşünüyoruz. Farklı lif modelleri içinde sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Basit yuvarlak lif yapılışı

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapımı

Modelimizin yapımında 6 numara tığ ve 3 renk lif ipi kullanılıyor.

Orta kısımdan başlanan model yıldız tekniğiyle örülüyor.

Yuvarlak olarak başlayıp yıldız olarak devam eden model son olarak yine yuvarlak formda sonlanıyor. Kenar oyası için ikili fıstık yapıp kapatıp tepesine fıstıklar yapıyoruz. Orta kısmı boş olmasın derseniz puf çiçek yapıp dikebilirsiniz. Detaylı yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Basit yuvarlak lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Zarıfe’nın gunluğu & orgu gunluğum kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ