Bayan yelek yapımı – Saç örgülü bayan yeleği

Bayan yelek yapımı – Saç örgülü bayan yeleği

Bayan yelek yapımı – Saç örgülü bayan yeleği

canimanne.com dan herkese merhabalar bu videomuz sizleden en çok istek alan bayan yelek modelinin anlatımını yaptık. Anlatımını yaptığımız bayan yelek saç örgü modeli olarak bilinmektedir, merak edenler için belirtelim. Bayan yelek modeline dair her türlü detayları videoda başlangıçtan bitimine kadar anlattık, mutlaka videomuzun tamamını izlemenizi rica ediyoruz. Saç örgülü bayan yelek modelimiz 38-40 bedendir. 3 parça olarak örülmektedir. Arka kısım 91 ilmek, önler 60 ilmek olarak ayarlandı. Orta kalınlıkta bir ip ve 4 numara şiş kullanılmıştır.

Ölçü için mutlaka beden ölçü tablosuna bakmanızı tavsiye ediyoruz. Önce 7 diş haroşa ile modelimize başlıyoruz. Daha sonra saç örgülerimizi oluşturmaktayız. Ön kısımlarını yaparken tek saç örgümüzü oluşturuyoruz. Bu saç örgüsü ön kısmının bitiminden sonra yaka kısmını oluşturmamızı sağlayacaktır. Koltuk altından omuza doğru eksiltmelerimiz var. En son dikiş tekniğimizi de göstererek yeleğimizi tamamlamış olacağız. Modelimiz her daim kullanılabilir şıklıktadır. Tüm yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin. Yorumlarınızı bekliyoruz. Teşekkürler.

Bayan yelek yapımı videolu anlatım

Sevgili arkadaşlar sizlerde videolarımızı izleyerek yaptığınız örgüleri sayfalarınızda bizi @canimannecom ve #canimannecom etiketlerini ekleyerek paylaşırsanız çok seviniriz, ayrıca etiketlediğiniz görselleri tüm sayfalarımızda sizin adınıza paylaşabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ