Örgü Bebek Yelek, Hırka, Süveter Modelleri -1

Örgü Bebek Yelek, Hırka, Süveter Modelleri -1

Örgü Bebek Yelek, Hırka, Süveter Modelleri -1

Kış aylarının gelmeye başlaması ile yeni örgü modelleri de boy göstermeye başladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da en çok aranan ve istek alan örgü modelleri bebek kıyafetleri oldu. 2018 örgü bebek telek, hırka, süveter modelleri canimanne.com takipçilerinden gelen talepler üzerine sitemizde yerini almıştır.

Yaz ayları boyunca örgü işleri pek de rağbet görmez. Sıcak havaların etkisi, okulların tatil olması, örgü ören annelerin çocukları ile daha çok zaman geçirmek istemesi gibi sebeplerden dolayı yazın örgü işleri rafa kalkar. Ancak havaların soğumaya başlaması ve okulların açılması ile birlikte kenarda duran yünler, şişler ve tığlar ortaya çıkar.

Örgü bebek yelek, hırka, süveter modelleri annelerin en çok tercih ettiği örgü örneklerindendir. İster şiş kullanarak, ister tığ kullanarak yapılmış olsun bebek örgüleri özellikle de anne adaylarının ilgisini çekmektedir. 2018 değişik bebek örgü modelleri arasında bulunan çok çeşitli örnekler sayesinde bu yıl da sevimli bebekler en yeni kıyafetlerle sıcacık ve sağlıklı olacaklar.

Canimanne.com sitesinde bulunan yüzlerce bebek örgü modelinin yanı sıra aşağıdaki görsellerle de takipçilerimizi memnun etmeye çalıştık. Örgü bebek yelek, hırka, süveter modelleri 2018 yılı için arayışta olan hanımlar bu görselleri inceleyerek fikir edinebilir ve örebilirler. Örnek çıkartmayı bilen hanımların işini daha da kolaylaştıran bu görseller 2018 örgü bebek kıyafetleri ile ilgilenen takipçilerimiz içindir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ