Bebeğiniz İçin Albüm Oluşturun

Bebeğiniz İçin Albüm Oluşturun

Bebeğinizin en sevimli yıllarını hayat boyunca hatırlayabilmek ve bu anı her an hatırlayabilmek için bebeğiniz için albüm oluşturun. Bebeğiniz için albüm tasarlarken öncelikle birtakım hususları göz önünde bulundurmalı ve bu kurallar göz önüne alarak albümüm oluşturmaya başlamalısınız.

bebek-icin-album-olusturun

TEMAYI BELİRLEYİN

Albümü oluşturmaya başlamadan önce öncelikle albümde yer alamsını istediğiniz özel seçenekleri belirleyin ve sonra bebeğiniz için albüm oluşturun. Bu noktada sınırlar çok esnek durumdayken albümün genel hatları için genel tasarım hususlarına dikkat etmelisiniz. Albüm teması olarak defter, dosya ya da daha özgün yapıda olan bir katalog mu seçeceksiniz, öncelikle bu temayı belirlemelisiniz.

bebek-icin-album

ALIŞVERİŞ ZAMANI

Albümde kullanacağımız etiketler, çıkartmalar ve diğer kırtasiye malzemeleri için doğru bir liste hatırlamalı ve alışverişi tamamlamalısınız.

bebek-albumu

ALBÜM UNSURLARI

Albüm oluştururken albümü kapsamlı ve işlevsel bir tasarıma dönüştürebilmek için albüm unsurlarını eksiksiz ve tam şekilde düzenlemelisiniz. İlk unsur olarak el ayak izlerini albüme eklemelisiniz. Bebeğinizin doğum belgesinin kopyasını da albüme eklemelisiniz.  Bebeğinizle beraber zaman geçirirken ses kayıtları ve video kayıtları gibi materyaller oluşturarak bunları bebek albümüne eklemelisiniz. Bu sayede sadece bebeğinizin değil aynı zamanda ses ve görüntü kaydında yer alan kişiler in de albümü kısmen oluşturulmuş olacak. Bebeğiniz için hatıra olarak ekleyebileceğiniz bir diğer unsur da ultrason fotoğrafları olacaktır.

bebek-albumleri

Sizin için unutulmaz anlar olan ultrason görüntüleri bebeğiniz için ilerde özel anılar oluşturacak. Bebeğinize uygun etiketler ve çıkartmalarla da defteri süslemeyi unutmayın. Doğum sonrasında bebeğinize mesaj niteliğinde anne ve baba mesajları da defterde özel bir bölüm oluşturacak. İlk kelime, ilk adım ve ilk diş gibi unsurlar ve diğer unsurlar göz önünde bulundurun bu hususlar çerçevesinde bebeğiniz için albüm oluşturun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ