Bebek Battaniye Modelleri – 1

Bebek hazırlığında bulunan anne ve babaları yeri doldurulamaz bir heyecan beklemekte. Bu dönemde bebekleri için hepsi birbirinden güzel ve değerli eşyalar almak için kolları sıvayan anne ve baba adaylarının yardımına şüphesiz ki, nineler ve dedeler koşuyor. Bebek battaniyesi bir bebeğin olmazsa olması en önemli eşyasıdır. Öyle ki, daha doğar doğmaz hemen battaniyesine sarılır veya doğum yaptığı hastaneye battaniyesi götürülür. Bu nedenle bebek battaniyesinin doğum hazırlıkları yaparken kesinlikle atlanılmaması gerekir. Şimdilerde her yeni doğan veya çocuk mağazasında bebek battaniyesi satılsa da, geçmişten günümüze kadar değişmeyen bir gelenek haline gelen örgü işi bebek battaniyeleri bulunmaktadır.

Bebek battaniye modelleri daha çok büyük anneler tarafından torunları için özenle seçilir. Daha sonra örme işlemine geçen büyük anneler, hangi modeli kullanacağı konusunda kararsız kalabilir. Pek çok bebek battaniyesi modelleri bulunmaktadır. Bazı modeller çeşitli ve renkli motiflerden oluşurken, bazıları ise tek bir sıra şeklinde de gidebiliyor. Fakat büyük anneler veya anne adayları için en çok tercih edilen bebek battaniyesi modelleri arasında renkli iplerden yapılan motifli modeller üst sıralarda yer alıyor. Bunun yanı sıra sevimli hayvan figürleri ile yapılan bebek battaniye modelleri de bulunuyor. Maharetli hanımların elinden çıkan tüm bu güzel modeller ile bebekler daha mutlu oluyor.

Yeni doğan bebekler için hazırlık aşaması oldukça önemlidir. Bütün hazırlıklar önceden yapılmalı ve atlanılan bir şey olmamalıdır. Bu bakımdan henüz bebek doğmadan önce bebekler için örgü işleri yapılarak doğum beklenir. Hazırlıklarınızı kolaylaştırmak adına sizler için bebek battaniyesi modelleri topladık. İçlerinden birisini beğenerek hemen örmeye başlayabilirsiniz. Yapımı kolay tığ işi bebek battaniye modelleri ile harikalar yaratacağınıza eminiz.

Ayrıca bebek hırkaları kategorimizi incelerseniz, bebekler için pek çok örgü işleri bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ