Bebek Hırkaları El Örgüsü

Bebek Hırkaları El Örgüsü

El örgüsü bebek hırkaları anne adaylarının ve anneanne babaanne adaylarının bebek haberini aldıklarından itibaren örmeye başladığı el örgüsü bebek kıyafetleri arasında ilk sıradadır. Bebek haberi alındıktan sonra örgü bebek yelekleri, bebek patikleri el örgüsü ve bebek hırkaları el örgüsü modeller araştırılmaya başlanır. Minicik bebeklerin minik bedenlerinde çok şık duran örgü bebek hırkaları her ne kadar eskiden kız bebeklere pembe, erkek bebeklere de mavi renkte örülüyor olsa da; şimdilerde değişiklik olmuştur. Artık her renk örgü bebek hırkası örneği kız bebeklere de, erkek bebekler ede örülüyor.

Bebek Hırkaları El Örgüsü

El Örgüsü Bebek Hırkaları

Yakadan Başlamalı Bebek Hırka Yapılışı gibi pek çok sayfamız sitemizde hamarat hanımların beğenisine sunulmuştur. El örgüsü bebek hırkası örneği arayanlar canimanne.com sayfalarında ve Canım Anne Youtube kanalında aradıkları her şeyi bulabilirler. Örgü bebek hırkaları yapılırken tek renk seçilebildiği gibi örneğe göre değişmek üzere çift ya da üç renk de seçilebilir. Hayvan figürlü örgü bebek hırkası örnekleri de en çok tercih edilen modeller arasındadır. Hayvan figürleri hırka örülürken örnek olarak döşenebildiği gibi, düz bir hırka örülür ve hayvan figürü üzerine sonradan da dikilebilir. Bebek hırkaları el örgüsü modelleri çok çeşitlidir.

El Örgüsü Bebek Hırkaları

Örgü Bebek Hırkası Örneği Yapılışı

Örgü bebek hırkası örneği yapılışı anlatıldığı Youtube kanalındaki video paylaşımlarımız binlerce kişi tarafından büyük ilgiyle izlenir. Bebek hırkaları el örgüsü video aramalarınıza cevap olan bu içeriklerimizi sizler de izleyebilir, kolay bebek hırkası örneği çıkartabilirsiniz. Videolarda hırkaların yapılışları adım adım anlatılmıştır. Videolu bebek hırkası yapımı sayfalarımız sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız için de uygundur. Ayrıca bizi sosyal medyadan da takip ederseniz paylaşımlarımızı düzenli olarak görebilirsiniz. Aşağıdaki galerimizde birçok el örgüsü bebek hırkası modeli yer alır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ