Bebek kıyafetleri nasıl yıkanır ? Yeni Doğan

Bebek kıyafetleri nasıl yıkanır ? Yeni Doğan

Bebek kıyafetleri nasıl yıkanır ? Yeni Doğan

Sevgili anne adayları takipçilerimizden Gökçe hanımın sormuş olduğu soruyu cevaplayıp sizlerle paylaşmak istedik.

Sormuş olduğu soru siz değerli anneler için de faydalı olacağını düşünüyorum. İlk defa bebek sahibi olacak olan anne adaylarını anlatılması çok zor mutlu ve heyecanlı zamanlar bekliyor. Her günün ayrı bir önemi ve her aynı ayrı bir dönemi oluyor. Son aylara yaklaşan anneler aman eksik kalmasın, ne olur bir şey unutmayayım demeye başlarlar:) çok güzel tatlı bir telaşdır bu.  Bebek İhtiyaç Listesi, Yeni Doğan ve Hastane Çıkışı

Bebeğinize Hastane Çıkışı aldığınız bebek kıyafetlerini yıkasam mı ? yıkamasam mı? sorusuna Yıkamanızı öneririz.

Aldığınız bebek kıyafetlerinin markası ne olursa olsun mutlaka tekstil tozu vs. bebek kıyafetlerinde olacaktır. Bunun için yıkanması kesinlikle çok önemlidir.

Bebek kıyafetleri nasıl yıkanır Yeni Doğan

Peki Bebek Kıyafetleri Nasıl Yıkanır ?

Asıl sorumuz bu..

İlk defa çocuğu olacak olan sıfır tecrübesi olan anneler ve genel olarak bu soruyu merak ediyorlar.

Biz sabun tozu veya bebek deterjanı ile yıkanmasını öneriyoruz. Diğer bir önemli nokta bebeğinizin kıyafetlerini elleriniz ile yıkamanızı tavsiye ediyoruz. Minnak bir elbise insan makineye atmaya kıyamıyor.Parmaklarınız ile yavaş yavaş yıkarsınız. Bebeğiniz için yaptığınız her değer çok önemli ve özenli olmalı. Çok abartıyorsunuz ne gerek var diyen arkadaşlarımız tabikide çamaşır makinesinde yıkayabilir. Burada önemli olan tekstil tozunu çıkarmak. Deterjan olarak bir çok markanın bebek deterjanını kullanabilirsiniz. Birde ilk aylarda yıkadıklarınızı ütülerseniz daha steril olacaktır. Şimdiden TÜM ANNE ADAYLARININ GÖZÜ AYDIN OLSUN. HAYIRLISI İLE BİR AVAZDA İNŞALLAH. SAĞLIKLI, SIHHATLİ OLSUN.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ