Bebek örgü patik modeli yapımı

Bebek örgü patik modeli yapımı annelerin vazgeçilmezi örgü modelleri olmaktadır. Özellikle bebeklerde yün işleri oldukça fazla hazırlanmaktadır. Yelek ve patik hırka ve patik olarak takım olarak tercih edilmektedir. Tığ işi ve şiş patik modelleri yapılmaktadır.

Bebek örgü patik modelimiz oldukça kolay patik örneğidir. Herkesin video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabileceği modeldir. İstediğiniz ip seçimi ile uygulayabilirsiniz. Özellikle yeni öğrenen hanımlarımızın kolaylıkla yapacağı model olacaktır.

Kalan örgü ipleri ile patik modelini kız ve erkek bebekler için yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın bebekleri içinde hediye güzel olabilecektir. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Bebek örgü patik modeli yapımı

1,2 Yaş için uygundur.

Kız ve erkek çocuklar için uygulayabilirsiniz.

3 Numaralı şiş kullanımı

İp olarak sizlerin tercihine kalmıştır.

İlk olarak 45 ilmek uyguluyoruz. İlk ilmeği haroşa örelim ve arttırma yapıp 21 ilmeği haroşa örelim. Tekrar artırma yapıp 21 ilmeği tekrar örelim bir artırma tek ilmek örüyoruz. Modeli ters çevirip arttırma yapmadan örelim. Toplamda dört sırayı aynı şekilde yapıyoruz. Sonrasında dört diş haroşa arttırma yapmadan örelim. Modelin detaylı arttırma ve burun kısmında detayları videomuz da bulabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Bebek patik yapımı, örgü patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Bebek örgü patik modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ