Bebek Patiği Modelleri

Minik bezelye taneleri gibi parmaklar, mayalı poğaça hamuru gibi pofidik ayaklar. Bir bebeğin en tatlı yeridir o küçük ayakları. Ama hepimizin bildiği gibi bebeklerin en çok üşüyen yerleri elleri ve ayaklarıdır. Dolayısıyla da en çok korumamız gereken yerleridir.

Son yıllarda bebek patiği modelleri de kendini aşmış durumda. Artık sadece ayakları koruyan giysiler olmaktan çıkıp, “en güzel aksesuarlar” kategorisinde yerini almış bulunmaktadır.

Yaratıcı hanımlarımızın marifetli ellerinden çıkan bebek patiği örnekleri ile sizler de sevimli hayvan figürlü veya ayakkabı görünümlü, çeşit çeşit, renk renk patiklere sahip olabilirsiniz. Ördüğünüz patikleri berelerle kombin edebilir, istediğiniz aksesuarları ekleyerek kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Ayrıca örümü oldukça kolay ve pratik olduğundan, boş zamanlarınızda bol bol örebilir, ördüğünüz patikleri satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Bebek patiği nasıl örülür sorusunun cevabını arayan hanımlar, sayfamızdaki görsellerden faydalanarak farklı modellerde ,çeşit çeşit patiklere sahip olabilirsiniz.

Bebeklerinizin hırkalarına, berelerine uygun, renk renk patikler örerek kendi modanızı yaratabileceğiniz gibi, patik modellerini küçülterek çeşit çeşit aksesuarlar da elde edebilirsiniz. Kolay ve pratik olduğu için örüp örüp bebek sahibi tanıdıklarınıza hediye edebilirsiniz. Ama ufak bir püf noktası da vermek isterim ki; bebeklerimizin ayakları hızla büyüdüğü için, siz de patikleri boy boy büyüterek örün. Çünkü o patikle soğuk kış günlerinde vazgeçilmeziniz olacak.

Sitemizdeki yemek tarifleri bölümümüzü de ziyaret edebilir, beğendiğiniz sayfalarımızı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ