Üç Bölümlü Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Üç Bölümlü Bebek Yelek Modeli Yapılışı


“Canım Anne” bugün üç bölümden oluşan bebek yelek modelinin yapılışını anlatıyor! Yapım aşamalarını detaylı bir şekilde videomuzdan takip edebilirsiniz.

Örgü bebek yelekleri vazgeçilmez örgü grubu içindedir, kullanışlı ve örülüşü kolay olması hanımlarımızın tercihleri arasında yer almaktadır. Küçük çocukları olan, anne adayları erkek ve kız bebekler için ilk örgü yelek örülmeye başlanmaktadır. Neredeyse dört mevsim yelek kullanılmaktadır. Bu sebepten yelek modelleri daha çok aranmaktadır. Robalı yelek modeli, üç parçalı, tığ işi yelekler çeşit çeşit modelleri sitemizde bulabilirsiniz.

Üç Bölümlü Bebek Yelek Modeli Yapılışı

Bebe yünü kullanımı

3 Numara şiş kullanımı

80 ilmek başlayıp artırma yapılınca 144 ilmek sayısına ulaşıyoruz.

80 İlmek atarak başlayalım, düz örgü olarak örelim, haraşo tekniği olarak örmeye devam edelim, toplamda 5 diş haroşa örelim, devamında şişe bir dolayıp bir örelim sıra sonuna kadar. ilk baştaki 8 ilmek haroşa olarak örülmektedir.

Arttırma yaptığımız ilmekleri düz örelim, düzleri ters olarak örelim. Sıra başında ve sonunda 8 ilmek haraşo olarak örelim, ve ilik açımını yapalım. Devamında ters ve düz örgü örelim ve sonda yine 8 ilmek haroşa örelim. Toplamda 16 sıra örelim, roba kısmı için,

Devamında 2 ci arttırma roba kısmında toplam da 8 sıra örelim. Ön ve kol arka ayrımları yapılmaktadır. Detaylı anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Bu ve bunun gibi çok daha fazla anlatımlar için; sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Üç Bölümlü Bebek Yelek Modeli VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ