Bebek Yüzlü Şapka Yapımı – Bebek Şapkası

Bebek Yüzlü Şapka Yapımı – Bebek Şapkası

Merhabalar arkadaşlar örgü bebek şapkaları ve bebek berelerinin tam yeri ve sezonu açılmıştır. Sizlerde o kadar harika, o kadar güzel bebek şapka modelleri geliyor ki. İnsan hemen örüp bebeğin de görmek istiyor. Bir takipçimizin isteği üzerine bebek yüzlü şapka modelinin anlatımını videolu olarak sizler ile paylaştık.

Biz bebek şapka ve berelerinde aşağıda paylaştığımız ölçü tablosunu kullanabilirsiniz.

Zemin için beyaz ip kullanacağımız bu berede kulaklarını örmek için ikinci bir renge de ihtiyaç duyacağız. İpim tunç turkuaz biraz kalın bir ip sizler istediğiniz iple örebilirsiniz , hatta elinizde olan ipleri değerlendirebilirsiniz. Tığım ise ona uygun kalınlıkta 2 numara bir tığ, sizin kullanacağınız tığ numarası kullanacağınız ipe bağlı olarak değişecektir. Berenin zemin kısmını önceden ördüm. Onun anlatımını daha önceki videolarımızdan tığ işi düz bere adıyla bulabilirsiniz. İkinci renk ile kulak detaylarını örüyoruz bir kulağa iki adet yuvarlak parça örerek dikiyoruz kii dik ve daha sağlam durabilsin. Sonrasında göz ve burun detaylarını örüyoruz . Minik ve kolay motifler bunlar zaten. İsteğe bağlı yüzündeki ifadeyi değişik şekillerde tasarlayabilirsiniz. En son aşamada ağız kısmını işleyerek yapıyoruz ve parçaları yerlerine yerleşecek biçimde dikerek sabitliyoruz. Birde tepe kısmına fiyonk kondurduk mu beremiz hazır demektir ?

Sevgili arkadaşlar sizlerde videolarımızı izleyerek yaptığınız örgüleri sayfalarınızda bizi @canimannecom etiketini ekleyerek bizlere ulaştırırsanız çok seviniriz, ayrıca bize gönderdiğiniz görselleri tüm sayfalarımızda sizin adınıza paylaşabiliriz.

Bebek, Çocuk, Yetişkin için Bere ve Şapka Ölçü Tablosu

Bebek, Çocuk, Yetişkin için Bere ve Şapka Ölçü Tablosu

blank

Bebek yüzlü şapka yapımı

Bebek yüzlü şapka yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ