Canım Anne

Bebekler, en değerli varlıklarımız, minik hazinelerimizdir.

Bebekler, en değerli varlıklarımız, minik hazinelerimizdir.

Onların büyümesi için satın aldığımız yardımcı ürünler, gelişimlerinde büyük rol oynar.Uygun tasarıma sahip olanları ise, yolculuk ederken hem güvenli, hem de huzurlu olmalarını sağlar. Bebek ana kucağı modelleri, bu kapsamda olan ürünlerdendir. Gözünüzün üzerlerinde olmadığı anlarda dahi, bebeğinizi güven içinde tutarlar. Bebek ana kucağı modelleri oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Üretilen ilk ana kucağı modelleri basit birer sandalye şeklindeyken, ihtiyaçlara göre giderek farklı tasarımlara kavuşmuş ve ek özellikler edinmiştir. Günümüzde,kendiliğinden beşik şeklinde sallanan ve araç içerisinde dahi kullanılabilen ana kucağı modelleri bulmak mümkündür.

Beşik tipi ana kucağı, bebeğinizin yatma şeklini ayarlayabileceğiniz özelliğe sahiptir. Bebeği yarı oturur bir pozisyonda tutabileceğiniz gibi, tam olarak sırt üstü yatırmanız da mümkündür. Ana kucağı seçimi yaparken, güvenlik, kalite ve uluslararası sertifikaların yanı sıra, hafif olmasına da dikkat etmenizde fayda vardır. Bu sayede, taşıma esnasında yorulmazsınız. Ana kucağı, ayrıca bir tenteye sahipse, bebeğinizi hem güneştenve hem de yağmurdan koruyabilirsiniz. Ana kucağı seçerken, ayrıca oto koltuğu olarak kullanılabilir olup olmadığına da bakmanızda fayda vardır. Ama kucağı bu özelliğe sahipse, ayrıca bir araç koltuğu almanıza gerek kalmaz. Ana kucağı fiyatları, seçim için önemli bir kriter olsa da, ucuz modeller almaktan kaçınmak gerekir. Zira güvenlik yüksek kalite ile sağlanır ve ana kucağı fiyatları, yüksek kalitedeki modeller için doğal olarak artar.

Ana kucağı, bebeğinizin doğar doğmaz kullanmaya başlayacağı bir ürün olduğu için özeldir. Yukarıda da bahsettiğimiz, beşik gibi sallanabilen modelleri bebeğinizin huzurlu bir uykuya dalmasına yardımcı olur. Çoğu ana kucağı modelleri, üzerlerinde minik oyuncaklar da barındırır. Bunlar, bebeğinizin dikkatini çeker ve motor reflekslerinin gelişimine de katkıda bulunur. Yeni doğan bebeğin teni çok hassas olduğundan, üründe kullanılan kumaş türü ve özelliklerine de dikkat etmek gerekir. Anti-alerjik, terletme yapmayan kumaşlar kullanan modeller, bebeğiniz için en uygun seçim olacaktır. Taşıma özelliği bulunan ana kucakları için, sap kısmının sizi rahatsız etmeyecek ve elinizden kaymayacak özellikte olmasına olmasına dikkat etmek gereklidir.

MediaMarkt, bebeğinizin gelişimini aktif olarak destekleyecek ve ona güvenli bir ortam sağlayacak olan ana kucaklarını, gerek mağazalarında, gerekse de güvenli alışveriş yapabileceğiniz web sitesinde satışa sunmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ