Beş şiş örgü patik nasıl yapılır

Beş şiş örgü patik nasıl yapılır

Beş şiş örgü patik nasıl yapılır örgü patik modelleri hanımların vazgeçemediği patik modelleri farklı örneklerle örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz. Beş şiş patik modelleri çok bilinen patik modelleri arasındadır. Beş şiş ile örülen patik yapılışları çeyizlerde oldukça tercih edilen patik modelleri arasında yer almaktadır.

Örgü patik modelleri çeyizlerde sayısızca örneği bulunmaktadır. Çeşit ve modellerin birçoğu yapılmaktadır. Beş şiş modelleri dışında tığ işi ve Tunus işi patik modelleri de yapılmaktadır.

Patik modelleri ve yapılışları farklı örnekleri sayfamızda oldukça fazladır. İçeriğimize göz atabilirsiniz. Patik modellerinde en yeni örnekleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Video anlatımlı anlatımlı olarak sizlere fayda sağlamaktadır. Modelleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Beş şiş örgü patik nasıl yapılır

Patik ipi veya farklı ip kullanabilirsiniz.

5 Şiş kullanımı

Tığ

İlk olarak burun kısmından başlanmaktadır. Burun bitiminde her şişte 15 ilmek bulunmaktadır. Burun kısmını yaparken arttırma tekniği kullanılmıştır. Devamında model kurulumu yapılmıştır. Model bitiminde bilek kısmı ayrımı yapılıp topuk kısmı ve patik bitmiş olacak detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi izletiyoruz.

Örgü patik modelleri, örgü patik yapılışı, tığ işi patik modeli ve beş şiş patik hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Beş şiş örgü patik nasıl yapılır VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ