Beş yaprak örgü patik yapılışı

Beş yaprak örgü patik yapılışı iki şiş patik modeli yapılışı siz patik modeli isteyenler için harika bir örgü patik modeli sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Patik modelleri kız çeyizlerinin olmazsa olmazlarından oldukça fazla yapılmaktadır. Bazı kız çeyizlerinde sayı olarak yüz adete yakın olmaktadır. Annelerimiz bir çok patik modeli yapmaktadırlar. Beş yaprak örgü patik modelimizi de severek yapacağınızı düşünüyorum.

Şiş örgü modellerini seviyorsanız. Beş yaparak örgü patik modeli ve farklı bir çok örgü patik yapılışını canimanne.com sayfamızda bulabilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak patik örneklerine ulaşmanız mümkündür.

Patik modellerinden sipariş alan hanımlarımız için patik modelimiz oldukça sipariş alacaktır. İki şiş beş yaprak örgü modeli bir çok arkadaşımızın severek yapacağı ve ayağına giyeceği şık bir model olacaktır. Yeni patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Beş yaprak örgü patik yapılışı

Beş yaprak örgü patik modeli detayları ve yapılışı

İki şiş yaprak örgü patik modeli

37/ 38 ayak numarası

1 Adet patik ipi tercihi

3 Numaralı misinalı şiş tercihi

Polo su patik ipi markası tercih edilmiştir.

Süslemek için boncuk

Yapılışı ilk olarak 30 boncuk ipimize dizelim 54 ilmek atarak başlayalım. 2 Sıra haraşo olarak örelim. Bu sırada isteye bağlı boncuk koyalım. Bir örüp bir boncuk ileve edelim. İsterseniz iğne ile de dikile bilir.

4 Sıra düz olarak örmeye devam edelim. Toplamda 5 sıra haraşo olacak ve artık ilmekleri ayırma işlemi yapalım. Sağ taraf için 22 ilmek ön kısım için 10 ilmek kesiyoruz. Kalan 22 ilmeği örmeye devam edelim.

22 İlmeği örelim ve kestiğimiz 10 ilmek yerine 21 ilmek arttırma yapıyoruz. Ve haraşo olarak hepsini örüyoruz. Yapımı kolay olan şık patik modelimizi detaylı olarak video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin iyi günlerde kullanmanız dileğiyle,

Örgü, örgüler ve el işleri iki şiş örgü patik modeli hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Tığ işi örgü patik modeli için popcorn örgü patik yapılışı için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Beş yaprak örgü patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ