Canım Anne

Birbirinden Güzel İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

Birbirinden Güzel İğne Oyası Yazma Kenarı Modelleri

  İğne oyaları şıklığı ve zarifliği ile kadınları büyülemektedir. İnceliği ve zarifliği göz alıcı olan iğne oyaları çeyiz sandıklarının da vazgeçilmez parçaları arasında yer almaktadır. Geçmişten bu yana çeyiz sandıklarının demir başları arasında yer alan iğne oyası örneklerine ve modellerine her geçen gün yenileri eklenmektedir. Kullanım alanları da genişleyen iğne oyalarının evlerimizin her köşesinde izler bıraktığı da bir gerçektir. İğne oyası yazma kenarları, havlu kenarları, oda takımları, vitri takımları, fiskoslar, bohça kenarlarının yanı sıra fular, takı gibi aksesuar yapımında da kullanılmaya başlamıştır.

  Birbirinden güzel iğne oyası yazma kenarı modelleri mevcuttur. Bu ince ve zarif olan iğne oyası modellerinin zahmet katsayısı oldukça yüksektir. Ancak şıklığı ile kadınların oldukça fazlasıyla tercih ettikleri parçalar arasında yer almayı başarmıştır. İğne oyası ile yapılan yazma kenarları modellerinin tek renk iplik ile yapılan modellerinin yanı sıra aynı zamanda birden fazla rengin kullanıldığı model ve örneklerde mevcuttur. Ağır ve zor modellerin yanı sıra sade ve basit modeller de vardır.

  Birbirinden güzel iğne oyası yazma kenarı örnekleri arasında yıldız çiçek modeli son zamanlarda oldukça dikkat çekicidir ve hanımlar tarafından çoğunlukla tercih edilmektedir. Çeyizlik yazmalarınıza yaparak şıklığı yakalayabilirsiniz. Bu model için farklı renkleri deneyerek uygulayabilirsiniz. Renk seçimini ise oyayı yaptığınız yazmanın renkleri ile uyumlu olarak seçebilirsiniz.

Yazma kenarları için yapacağınız modeli seçerken yazmanın renklerine, içindeki desenlerine uyumlu olacak şekilde seçim yaparsanız şıklığı yakalamış olursunuz. Birçok model ve örnek için sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi