Bonbon şekeri bebek bere yapılışı

Bonbon şekeri bebek bere yapılışı kış mevsimi için harika bere modelleri yapılışı arayan değerli takipçilerimiz için bonbon şekeri ve bir çok örgü bere örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Örgü bere modelleri sevenler ve yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlar sizlere oldukça yardımcı olacaktır. İstediğiniz modeli kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bonbon şekeri bere modelini istediğiniz renk tonları veya tek renk ip kullanarak yapabilirsiniz. Kaban ve hırkalara uyumlu renk seçimi olabilir. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Bonbon şekeri bebek bere yapılışı

2,3,4 Yaş için uygundur.

4 Dört renk kullanılmıştır.

Koton ip tercih edilmiştir.

Model kurulumu 4 ve katlarından oluşmaktadır.

Lastik için 3 numaralı şiş seçilmiş

Devamında 3,5 numaralı şiş ile lastik örülmüştür.

İlmek atarak modele başlayalım. 90 İlmek atarak lastik uygulaması yapalım. İster tek veya çift lastik uygulayabilirsiniz. Toplamda 13 sıra lastik yapalım. Devamında arttırma işlemi yapılıp model kurulumu uyguluyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese kolay gelsin dileklerimi iletiyorum..

Bere modeli, örgü bebek bere yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı modelimiz olan tunus işi bebek şapka yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Bonbon şekeri bebek bere yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel bere modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ