Boncuklu Abiye Patik Modelleri

Bayanların kış aylarında evlerinde ve ev gezmelerinde sıklıkla kullandıkları boncuklu abiye patik modelleri hem sıcak tutması hem de şık olması açısından çok revaçta. Çocukken annelerimizin giydirmeye çalıştığı patikler şimdilerde en vazgeçilmezlerimiz oldu.

Renk renk ve boncuklu abiye patik modelleri ile şık bir görünümde elde etmiş oluyoruz. Boncuklu abiye patik yapımı oldukça da basit. İsterseniz evinizde kendiniz yapabilirsiniz. Örgü ile yapılan boncuklu abiye patik için malzemeleriniz hem basit hem ucuz.

Boncuklu abiye patik yapmak için tığ ya da 5 şiş kullanabilirsiniz. Üzerine boncuk işleyerek çok şık bir hale getirmek çok basit. Boş zamanlarında hanımlar 5 şiş ile yada tığ ile örerek patikler yapabilirler. Yapılan patiklerin üzerlerine boncuk işlenerek abiye patik elde edilir.

Ev hanımları boncuklu abiye patik örnekleri yaparak hem boş vakitleri değerlendirebilir hem de çok daha ucuza patik sahibi olabilirler. Çok düşük maliyetlerle ve zevkle yapılan patikler kış aylarında çok kullanışlı. Ev gezmeleri için boncuklu abiye patik çeşitleri tercih eden bayanlar şıklıklarına şıklık katmaktalar. Boncuklarla abiye bir hava veren patikler ev hanımlarının kış aylarında vazgeçilmezi oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nilgün dedi ki:

    harika olmuş hepsi birbirinden güzel

  2. Emine dedi ki:

    Super olmus elinize saglik

BİR YORUM YAZ