Buğday başak iğne oyası yapılışı

Buğday başak iğne oyası yapılışı video anlatımlı arayan hanımlarımız için yapılışı daha kolay olacaktır. İğne oyası el işlerin en güzeli vede ince iş gerektiren tülbent oyalarının değerlisi olduğunu düşünüyoruz.

Yazma oyası için iğne oyaları tercih ediyorsanız buğday başak modelini video anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz.

İğne oyaları özellikle kızlarımızın çeyizlerinde en özel el emeği olarak yerini almaktadır. Sayfamızda iğne oyası havlu kenar yapımından tülbent oyası modelleri bulunmaktadır. Ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Sipariş alan arkadaşlarımız içinde bir çok modelimiz fikir olacaktır. Siparişleriniz

Tığ oyası yapılışları için de sayfamıza göz atabilirsiniz. Birbirinden güzel örnekleri bulabilirsiniz. Yeni yazma modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Buğday başak iğne oyası yapılışı

İstediğiniz marka ip kullanabilirsiniz.

Naylon ip kullanılmaktadır.

Küçük iğne tercih edilmektedir.

Aldığınız yazma modeline uyacak renk tonlarında ip tercih etmeniz modelinin görselliğini ortaya çıkartacaktır. İlk olarak yazma kenarı yapılıp sonrasında modeli uygulayabilirsiniz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum..

Yazma modeli, iğne oyası hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Farklı yeni kelebek iğne oyası modelleri arayanlar için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Buğday başak iğne oyası yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Ayşenin iğne oyaları youtube kanalına bu güzel oya modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ