Canım Anne

Çakıl Taşları Boyama Fikirleri

Çakıl Taşları Boyama Fikirleri

Çakıl Taşları Boyama Fikirleri

Eviniz için kendi el emeğiniz ile birtakım dekorasyon ürünleri yapmaya ne dersiniz? Hazır olarak alınabilecek pek çok materyal, aksesuar olsa da kendi el emeğiniz onlardan çok daha farklı ve anlamlı olacaktır. Günümüzde el emeği, kendin yap fikirlerine verilen değerinde artması ile beraber evlerin dekorunda sıklıkla el yapımı ürünlere yer verilmeye başlamıştır. Sizlere çakıl taşları boyama fikirleri ile evinizi süsleme konusunda yardımcı olacak birkaç fikir sunacağız. Bunları takip ederek fikir elde edebilir, sizlerde rahatlıkla yapabilirsiniz. Çakıl taşlarını dilerseniz düz tek renk, dilerseniz de birden fazla desenli renge boyayabilirsiniz. Eğer daha önce çakıl taşı boyamadınız ve bu konu hakkında fikir sahibi değilseniz kısa bir araştırma yaparak gerekli malzemeleri alabilirsiniz.

  • Oval şekilde olan çakıl taşlarını beyaz, sarı ve siyah renkleri kullanarak sevimli arılar elde edebilirsiniz. Boyadığınız taşların büyüklü küçüklü olması sizin işinize yarayacaktır.
  • Orta büyüklükte olan çakıl taşlarını kedi figüründe boyayabilirsiniz.
  • Çeşitli büyüklükte olan oval çakıl taşlarınızı iki renk kullanarak mini kalplere dönüştürebilirsiniz. Daha sonrasında ise bir fanus içine veya cam bir kase ile evinizde sergileyebilirsiniz.
  • Kırmızı, siyah ve beyaz renkleri kullanarak uğur böcekleri elde edebilirsiniz.
  • Birçok rengi birleştirerek farklı ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ