Canım Anne

Çay İçtiğiniz Kupalar Herkesinkinden Farklı olsun

Çay İçtiğiniz Kupalar Herkesinkinden Farklı olsun

El emeği, göz nuru örgü ürünlere olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Hazır ürünlerden ziyade günümüzde el işi ürünler daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Örgü ile yapılan çok farklı ürünler, parçalar ortaya çıkmıştır. Dekoratif olarak yapılan ürünler olduğu gibi aynı zamanda aksesuar yapımında da sıklıkla örgü parçalara yer verilmeye başlamıştır. El emeği ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden de kadınlar sıklıkla tercih ederek, kullanmaya bayılırlar.

Örgüden yapılan son zamanlardaki parçalardan biri de örgü bardak kılıfı yapımı modelleridir. Artık sizinde kupalarınız daha şık ve şirin görünecek. Birbirinden şık ve farklı modelleri düz şekilde örerek farklı formlar elde edebilirsiniz. Son zamanların yeni trendi olmayı başaran bu modeli her bayan rahatlıkla yapabilmektedir. Bardağınızın veya kupanızın şekline ve boyutuna uyumlu olarak rahatlıkla sizde örebilirsiniz. Kupaların daha şık görünmesini sağlayan bu uygulama sizinde oldukça hoşunuza gidecek.

Çay İçtiğiniz Kupalar Herkesinkinden Farklı olsun

Bardak kılıfı modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk iplik ile örülen modelleri olduğu gibi birden fazla renk ipi kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz. Daha çok kalın iplikler ile örülen bardak kılıfları son zamanlarda oldukça sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Bardaklarınıza, kupalarınıza boyutuna uygun olarak kıyafetler örebilirsiniz. Düğmeler ve boncuklar ile süsleyebilirsiniz. Kazak modeli şeklinde örerek şık ve sevimli bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda hayvan figürlü bardak kılıfları da son zamanlarda oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. Siz beğeni ve isteğinize göre farklı modelleri tercih edebilirsiniz. El becerisi olan her bayan rahatlıkla yapabilir ve örebilir.

Sizde farklı örgü bardak kılıfı örnekleri için sitemizdeki görselleri takip edebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ