Çeyiz İçin Gelin Yeleği Modelleri 10 Adet

Genç kız çeyizleri özellikle Türk toplumunda tarih boyunca ilgi çekmiştir. Elişi ile yapılan çeşitli dekoratif örtüler, yatak örtüleri, yatak odası takımları, salon takımları, dantel havlu kenarları örülür. Bu çeyizler kızlar evlenmeden bir süre önce kızın evinde eşe dosta tanıdıklara sergilenir. Ayrıca örgüden ya da dantelden gelin yeleği modelleri de kız çeyizlerinde yerini alır. Biz de siz canimanne.com takipçileri için çeyizlik gelin yeleği modelleri 10 adet olarak görsellerini yayınladık.

Çeyizlik Gelin Yeleği Modelleri 10 Adet

10 adet çeyizlik gelin yeleği modelleri arayanlar sitemizdeki görselleri takip ederek fikir sahibi olabilirler. Gelinlik kızı olan ve çeyizlik gelin yeleği modelleri arayan anneler bu modelleri bulabilmek için ya tanıdıklarına başvururlar. Ya da internet sitelerinden fikir alırlar.

Çeyizlik Gelin Yeleği Modelleri

Çeyizlik gelin yeleği modelleri oldukça çeşitlidir. Örmeye meraklı olan ve becerebilen hanımlar çeyizlik yelek modelleri ile kızlarının, tanıdıklarının ya da torunlarının çeyizleri için çeşitli örneklerde çeyizlik gelin yelekleri örerler. Değişik yelek modelleri ile çeyizler donatılır. Siz de eğer gelin çeyizlik yelek modelleri10 adet arıyorsanız bu içeriğimiz tam size göre. Bizi takip etmeye ve yayınlayacağımız gelinlik yelek modelleri arasından beğendiklerinizi örebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ