Çeyizlik kare lif yapılışı

Çeyizlik kare lif yapılı oldukça kolay olan yapılışını herkesin uygulayacağı model olduğunu düşünüyoruz. Özellikle yeni öğrenen arkadaşlarımız için kutu tekniği modelimiz kolay lif modelleri arasında yer almaktadır. Farklı çeyizlik lif örnekleri içinde sayfamızda birbirinden güzel lif modellerini bulabilirsiniz.

Lif örnekleri ve lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi hanımlarımızın en çok tercih ettikleri el işleri arasında yer alırken sipariş alan arkadaşlarımızda oldukça fazladır. Bir çok lif çalışmamız sizlerin siparişlerine örnek olacaktır. Sayfamızı ziyaret ederek bir birinden güzel lif modellerine bakabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olması sizlere yapımında kolaylık sağlayacaktır..

Kare lif modelleri kutu tekniği uygulaması lif modellerinde en çok uygulanan teknik olmaktadır. Kutu tekniği kolay lif modellerinde yeni öğrenen arkadaşlarımız için uygulaması en kolay tekniktir.

Ayrıca takım lif çalışmaları, yuvarlak, kese modelleri içinde yazımızın içindeki linke tıklayarak modellerimize ulaşabilirsiniz.

Çeyizlik kare lif yapılışı

Malzeme Lif ipi (Arta kalan ipler)

Makas

Tığ elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapımı Kutu tekniği

Yapışı: İlk dört fıstıktan bir kare kutu oluşturulur. Ardından birer sıra çerçeve olarak örülerek tamamlanır. Kare parçanın her dört kenarına eşitleyip ortasına beşer kutudan iki sıra örülür. Bu örülen beşer kutunun üstüne üçer kutu dan ikişer sıra örülür. Her kenar aynı olur. Beyaz ile bu örülen parçanın köşeli tarafları yarım yarım bir sıra örülür. Kalan boşluklar ise kalp şekli olarak tek renk ile örülür. Bir sırada beyaz ile tüm etrafı örülür kutu tekniği lif biter. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çeyizlik kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ