Çeyizlik Seher Yıldızı Lif Modeli

Çeyizlik Seher Yıldızı Lif Modeli

Lif modelleri anneannelerimizden miras bir örgü türü olsa da , günümüzde sık kullanılan sosyal medya ve kolayca paylaşılan modeller sayesinde epeyce gelişmiş ve modeller çoğalmıştır. Farklı tasarımlarla katoloğunu oldukça genişleten lif modellerinin bazılarının yapımı kolay olsa da bazı modeller bizi zorlayabilir.

Günümüzde anlatım videoları sayesinde zor modelleri yaparken bile çok zorlanmıyoruz. Bugün de sizin için yapımı çok kolay kutu tekniği kare bir lif modelinin anlatımını sunacağız.

Genellikle çeyizler için hazırlanan liflerin birçok farklı ve güzel modelini sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşacağımız kolay kutu teknik lif modelinin anlatım videosunu ise Örgü Merakı youtube kanalından sizlerle buluşturuyoruz.

Sitemizde bunun gibi daha birçok lif modeline, bebek ve yetişkin kıyafetlerinin yapımı ve anlatımına ve daha birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda da yardımcı olmak için buradayız.

Çeyizlik Seher Yıldızı Lif Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ