Canım Anne

Çeyizlik Yetişkin Yelek Modeli Yapımı

Çeyizlik Yetişkin Yelek Modeli Yapımı

Çeyizlik yetişkin yelek modeli ile birlikteyiz bugün. Yelek kavramının türk kültüründe gerçekten önemli bir yeri vardır bilirsiniz. Yeni doğacak bebek için örülür. Çocuk ayaklandı üşümesin diye örülür. Annelerimiz günlük sırtına geçirivermelik örerler. Genç kızlarımızın çeyizine örülür. Anne adaylarına doğumdan sonra giysin de üşümesin diye örülür. Demem o ki her fırsatta yelek örmeye ve giymeye bir bahane buluruz 🙂

Bu çalışmamızdaki modelimizi ister çeyizlik ister kullanımlık olarak hazırlayabilirsiniz. File model yelekler mevsimlik ve çok kullanışlıdır. Videoda biz pamuklu ince sarım ip kullandık. Mevsimlik bir yelek elde ettik. İpi daha kalın tercih ederek aynı modeli uygulayabilir , daha kalın bir yeleğe sahip olabilirsiniz. Tığ numarasını kullanacağınız ipe göre seçmelisiniz. İplerin etiketinde kaç numara tığ-şiş uygun olacağı genellikle yazılıdır.

Sitemize göz atarak çok farklı modellerde çeyizlik yelek anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca bebek yelek modelleri de mevcuttur. Farklı kategorilerde birçok modele ulaşabilirsiniz.

Videomuzu izleyip beğenerek bizlere destek olmayı ihmal etmeyin lütfen. Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ