Çiçek çemberi kese lif modeli yapılışı

Çiçek çemberi kese lif modeli yapılışı

Çiçek çemberi kese lif modeli yapılışı harika görselliği olan takım lif modeli arayanlar için çeyizlik ve siparişleriniz için şık lif modelidir. Uzun modelini daha önceki paylaşımlarımız da sizlerin beğenisine sunduk sitemizde bulabilirsiniz. Yuvarlak modeli de mevcuttur.

Çeyizlik lif modelleri son zamanların vazgeçilmez el işleri arasında yer almaktadır. Farklı örnek seçeneğinin çok olması birçok kişiye hitap etmesi ilgiyi ve yapılışı arttırmaktadır. Lif modellerinden hanımlarımız çokta sipariş alarak ev bütçesine fayda sağlayarak kazanç elde etmektedirler. Lif modelleri el işlerinin çok sevileni olunca youtube kanalına video anlatımları da lif modeli öğrenmek isteyenler için faydalı içerik olarak sunulmaya devam etmektedir. Sitemize en yeni ve takım, tasarım lif modellerini de bulabilirsiniz.

Çiçek çemberi kese lif modeli yapılışı

4 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: altı zincir ile yuvarlak halka oluşturalım, halka içine fıstık yapalım aralarda zincir çekelim toplam da altı fıstık yapıyoruz. İkinci sırada fıstık tepesine kapalı fıstık yapıp üstüne açık fıstık dibine açık fıstık ikisini birlikte kapatalım. Fıstık tepelerine aynı işlemi yapıyoruz. Altı dilim oluşturacağız arttırma yaparak devam ediyoruz. Üçlü fıstık yıldız tekniği ile örülen modeldir. Farklı ren ip ile kenar detayları yaparak devam etmektedir.

Kese modeli iki parçadan oluşmaktadır. İki parçayı aynı şekilde hazırlıyoruz. Puf çiçeğini yapıyoruz orta kısma dikip iki parçayı tığ işi ile birleştirip bitiriyoruz. Detaylı anlatımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Çiçek çemberi kese lif modeli yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ