Çiçek lif yapımı

Çiçek lif yapımı

Çiçek lif yapımı

Çiçek lif yapımı yine sizlerin beğenisini bekliyor renk renk oluşu çok havalı olmuş, şık duruyor. İçimize baharı getiriyor canlı ip seçenekleri ile gayet başarılı lif örneği diyebiliriz.

Kalan iplerinizi değerlendire bilirsiniz. Aynı renk tonlarında ip seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Görselliği ve duruşu ile harika olmuş, yine kız çeyizlerin favorisi olacak, banyolarımızı renklendirecektir. Sipariş alan hamımlarımıza bol siparişler getirmesi dileklerimle, yeni lif örmeye başlayanlar için video anlatımlarımız gayet detaylı olarak yardımcı olacaktır. 4 Renk ip tercih edilmiş, 5 numara tığ seçeneği ile örülmüş sizler elinizin yatkın olan tığ ile daha kolay örebilirsiniz.

Günümüzde lif örnekleri en çok örülen el işleri sıralamasında birinci sırada yer alıyor. Ev hanımların mesleği diyebilirim. Pazarda başlayan sosyal medyada ve çevremizde güzel isimleri olan çalışkan bayanlar hepsini kutluyorum. Canimanne.com sayfamızda bine yakın modellerimizle bizlerde sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yeni modellerde görüşmek üzere..

Lif ve lif yapılışları, lif örnekleri ve daha fazlası için canimanne.com sayfasını veya linkimize tıklamayı unutmayınız. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınızı unutmayınız.

Çiçek lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Örgü Sevdası kanalına bu şık lif modeli için çok teşekkür ediyoruz. Tasarımı Çilem’in lifleri sayfasına aittir kendisine de çok teşekkür ediyoruz.

Çiçek lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ