Çiçek Süslemeli Uzun Lif Modeli

Çiçek Süslemeli Uzun Lif Modeli

Lifler, geçmişten günümüze gelişip çoğalarak gelen örgü modellerindendir. Birçok teknik ile birçok lif modeli yapılmaktadır. Çeyizlerin de en gözde parçası olan lifler, ip yumakları ile yapılan ürün dünyasının büyük bir kısmını oluşturur.

Çocukluk yaşlarında elimize tutuşturulan tığlarla düz ve basit modellerde ördüğümüz lif örnekleri , şimdilerde çok farklı ve gösterişli tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Gelişen teknolojinin sağladığı destekle, sosyal medya kullanan kadınlarımızın hem model paylaşma hem de birbirinden ilham alarak yeni modeller tasarlama imkanı artmıştır.

canimanne.com ailesi olarak bu güne dek sizlerle birçok model paylaştık. Bugün de Orgu Hayatım Youtube kanalı ile birlikte sizinle harika bir uzun lif modelini beğeninize sunuyoruz. Detaylı anlatım videosu ile lifi yaparken hiç zorlanmayacaksınız.

Sitemize ve YouTube kanalımıza göz atarak çok farklı ve güzel modellere ayrıca anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Videolarımızı beğenip yorumlarla desteklemeyi lütfen ihmal etmeyin. Takıldığınız noktalarda yorumlardan bize kısa sürede ulaşabilir , sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum ve yapacak olanlara kolaylıklar diliyorum…

Çiçek süslemeli uzun lif modeli anlatım videosu;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ