Değişik Fiskos Masa Örtüleri

Değişik Fiskos Masa Örtüleri

Evlerdeki en güzel anılara şahitlik yapan eşyaların başında koltuklar ve fiskos masaları geliyor desek yanılmış olmayız herhalde. Günün her saatinde dinlenme, yakın dostlarla yapılan kahve ve sohbet keyifleri genellikle cam kenarlarını mesken edinmiş fiskos masalarında yapılır. Ev halkı için bu masaların önemini anlatmaya pek de gerek olduğunu düşünmüyoruz doğrusu.

Fiskos masalarını süsleyen örtülerden bahsetmek istiyoruz biraz sevgili hanımlar. Fiskos masanıza sereceğiniz örtüler onlara şık bir hava verirken, ortamı da ısıtacaktır. Tığ işi fiskos masa örtüsü modelleri tercih edebileceğiniz gibi kumaş fiskos masa örtüsü örnekleri de tercih edebilirsiniz. Hatta belki kumaş fiskos masa örtünüzün çevresine dantel süsleme yapıp her iki materyali de birlikte kullanmış olursunuz. Fiskos masa örtülerinin büyüklüğü de tamamen sizin seçiminize kalmış hanımlar. Dilerseniz etek uçları masanızdan sarkan büyük bir örtü olabilir, isterseniz de masanızın ortasını kaplayacak şekilde daha küçük ebatlarda bir masa örtüsü olabilir. Dantel örgüsünü sadece kumaş kenarlarına değil orta kısmına gelecek şekilde de yerleştirebilir farklı bir ambiyans yaratmış olursunuz.

Kolay fiskos masa örtüsü yapımı deyince aklımıza tığ işi dantel modeller geliyor. Fiskos masa örtünüzü odanızdaki koltukların rengine uygun bir iple tek renk örebileceğiniz gibi, yine odanızın dekorasyonuna uygun birkaç rengi de karıştırıp farklı bir model yaratabilirsiniz. Motiflerden oluşan bir örnek seçtiyseniz her motifi değişik bir renk örüp odanıza daha canlı ve cıvıl cıvıl bir hava katabilirsiniz. Kahve ve sohbet keyfinizi tamamlayan bu güzel ev eşyaları sizler için vazgeçilmez biliyoruz. Onları en güzel ve zevkinize uygun süslemek de en sevdiğiniz iş biliyoruz. El emeğinizi göz nurunuzu döktüğünüz şık ve değişik fiskos masa örtüsü örneklerini araştırmak için daha ne bekliyorsunuz hanımlar?

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ