Çiçekli kese lif modeli yapılışı

Çiçekli kese lif modeli yapılışı takım lif serimizin son modeli olan kese lif yapımı sizlerin beğenisinde olmaktadır. Çeyizlik takım lif modelleri arayan arkadaşlarımız için oldukça şık ve güzel çiçekli lif takım modelini yapabilirsiniz.

Çeyizler için oldukça fazla yapılan lif modelleri her geçen gün yeni tasarımlarla karşımıza çıkmaya devem ediyor. Yapılışları video anlatımlı olması kolaylık sağlamaktadır. Yeni öğrenen arkadaşlarımız için lif teknikleri nasıl başlanır video anlatımlar sayfamızda mevcuttur.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde çiçekli kese lif modelimiz oldukça sipariş getirebilecek model olacaktır. Farklı lif örnekleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız veya yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız. En güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Çiçekli kese lif modeli yapılışı

Çiçekli kese lif modeli yapımı

Modelimizin yapımında 2 numara tığ kullanıyoruz. Sizler elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yıldız tekniğiyle ile örülmüştür lif modelimiz.

12 fıstık eninde 2 tane parça örüyoruz. Bu parçaların üst kısmına 3 sıra ikili fıstık örüyoruz ve boyun kısmını bitirip bu iki parçayı üst üste koyarak kenar oyası yaparak modelimizi birleştiriyoruz. Zincir ve fıstıklardan oluşan bir boyun bağı yapıp ikili fıstıkların ortasından geçirip bağlıyoruz. Çiçekli kısım için puf çiçek yapıyoruz ve çiçeğin etrafına 1 er yaprak arayla 2 katlı sarı çiçekten yapıyoruz. Sari çiçeklerin arasına da 3 fıstıktan oluşan yeşil yapraklar yaparak çiçekli kısmı bitiriyoruz. Çiçeklerin ortasına inci boncuk dikebilirsiniz. Hazırladığımız bu çiçekli kısmı kesenin ön tarafına dikerek modelimizi bitiriyoruz. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Çiçekli kese lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel takım lif modelleri için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ